V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Barevně sladěná výbava postýlky pro miminko - přes zavinovačky až po povlečení

Zařizujete si dětský pokojíček pro miminko? Víme, jak je to náročné. Vymalovat, postavit nábytek, sehnat kočárek, postýlku, oblečky... Náš tým Jaspis-přikrývky vám pomůže od A do Z s výbavou do postýlky. Stačí si vybrat z heboučkých látek nejjemnějších barev a vzorů. Barvy jsou totiž pro miminka a jejich správný vývoj velmi důležité. A za chvíli bude celá výbavička pro miminko vaše. 

Přes zavinovačky až po povlečení

Naše zákaznice si velmi oblíbily péřové zavinovačky. Připravujeme je z čistě českého husího peří. Péřové zavinovačky doporučují maminkám i dětští pediatři. Nejen díky úžasným termoregulačním vlastnostem peří, ale především proto, že se kvalitní péřová zavinovačka významně podílí na správném psychomotorickém vývoji děťátka

JASPIS_banner-pro-článek-nabídka-20210111

Ve stejném designu

Pro naše ratolesti chceme to nejlepší a nejkrásnější. Vyberte si sami z naší pestré nabídky látek pro vás tu nejhezčí. Slaďte si s námi barevně celou výbavu dětské postýlky. Ušijeme teplou péřovou zavinovačku, přidáme i náhradní povlak. Sladíme mantinely do postýlky, praktický kapsář za postel, nabídneme útulný kokon - hnízdo pro miminko. Samozřejmostí je povlečení do postýlky. A třešničkou na dortu je pak heboučký králíček usínáček.

JASPIS_banner-pro-článek-sladene-vzory-20210111

Péřové peřiny či vlněné přikrývky nabízí miminku zdravý spánek 

Hřejivost peří i termoregulační vlastnosti ovčí vlny s antibakteriálními schopnostmi přispívají k jejich velké oblibě mezi zákazníky. Jaspis-přikrývky se řadí mezi přední výrobce ložních výrobků. Nadýchané péřové peřiny či komfortní vlněné přikrývky ušijeme nejen pro dospělé, ale i v menších rozměrech jako dětské přikrývky.

JASPIS_banner-pro-článek-ovčí-vlna-20210111

Rádi vám pomůžeme

Dopřejte svému miminku to nejlepší a nejpohodlnější. Dopřejte mu zdravý spánek a komfortní prostředí pro poznávání světa kolem sebe. Rádi vám pomůžeme. Z důvodu nařízení vlády v době kovidové epidemii je sice náš kamenný obchůdek v Novém Jičíně, Zborovská 49 až do odvolání zavřený, na našem e-shopu Jaspis-přikrývky.cz naleznete celý náš sortiment a můžete si vybrat z pohodlí vašeho domova. Chcete poradit? Neváhejte a napište nám na info@jaspis-prikryvky.cz nebo nám zavolejte na tel. číslo 733 412 589 či 734 577 990.