Čištění a renovace

Čištění peří41327549_554740924961069_795217360972677120_n_1

Jsme firma, která nabízí služby tj. čištění peří, jsme na trhu 20 let. Za kvalitní práci zodpovídají pracovnice s dlouholetou praxi, každá dokáže kvalifikovaně posoudit kvalitu peří. Zakázník je ihned informován o jeho kvalitě a hmotnosti peří, které se bude čistit. Může být přítomen u procesu čištění. Každou zakázku čistíme samostatně a tím se zaručujeme, že zákazník má své vyčištěné peří.
Rádi Vám poradíme, které lůžkoviny z daného vyčištěného peří zhotovit.Potahový materiál - sypka je kvalitní 100 % bavlna v různém barevném provedení (růžová,modrá,vanilková,bílá nebo s potiskem peříček) po obvodu všíváme bílou paspulku.

Služby čištění peří poskytujeme na objednávky - počkání nebo do 3-5 pracovních dnů. Používáme moderní a šetrnou metodu - horkým vzduchem.

Čištění peří je možné i na dobírku, zákazník si zašle staré (přikrývky,poštáře a výrobky z peří) a my mu zhotovíme nové výrobky (tj. vyčistíme peří,materiál,paspule,šití) různých rozměrů standartních i atypických.

Cena za rozměr:

  - 135 x 200 přikrývky je 1303,-Kč (čištění peří, materiál, paspule, šití)

    - polštář 70x90 486,-Kč (čištění peří, materiál, paspule, šití). 

    Další informace Vám rádi poskytneme na tel. 733 412 589, 604 169 322.

 

Výměna špinavé ovčí vlny, kramplování

Pro výměnu špinavé vlny pošlete email na info@jaspis-prikryvky.cz. Výměna dek za špinavou ovčí vlnu (praní, zpracování vlny, materiál, šití) Šijeme a obnovujeme výrobky různých rozměrů vč. ložního povlečení

U šití a čištění dek z peří a vlny si zákazník může počkat a je přítomen u provedení požadované služby. Naše výrobky a služby jsou vhodné k vybavení hotelů, penzionů, nemocnic, domovů důchodců, ubytoven apod.

Věříme, že využijete našich služeb a budete s našimi výrobky spokojeni.


Čistírna oděvů, rychločistírna


Čistírnu najdete na ulici Zborovská 49 (u Tonaku) v Novém Jičíně. Čistíme zde:

- oděvy
- kůže
- kožichy
- peří
- vlnu a jiné

Díky moderním technologiím jsme schopni vyčistit oděv, kůži, peří či vlnu na počkání.

 

Prodej produktů

Internetový obchod zaměřený na přikrývky, polštáře, povlečení, fusaky, zavinovačky, župany, přehozy, zástěry, kuchyňské utěrky a dekorační povlaky. Nabízený sortiment je vyroben z kvalitního textilu a materiálu.