V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

S Jaspis-přikrývky uděláte radost dětem každého věku

Sháníte hřejivé, heboučké, barevné kousky do výbavy pro ratolest? Koukněte na naše produkty na e-shopu. A proč právě Jaspis Nový Jičín? Velkou část našeho sortimentu si šijeme sami. Proto dokážeme být velmi flexibilní k vašim přáním a požadavkům. A to i v dnešní nelehké době koronavirových opatřeních.

Pro miminka

Pro naše péřové zavinovačky si zákaznice přijíždí i z větší dálky. Jsme specialisté na ložní výrobky z přírodních materiálů. Rozumíme a upřednostňujeme úžasné vlastnosti peří a ovčí vlny. Ušijeme vám kvalitní dětské přikrývky - péřové peřiny i vlněné přikrývky pro miminko i větší dítě. Vyberete si u nás celou výbavu pro miminko do postýlky - mantinely, nebesa, velmi oblíbený kokon - hnízdečko pro miminko i povlečení do postýlky a dětská prostěradla. Nabízíme fusaky a rukavice na kočárek.  

JASPIS_banner-pro-článek_zavinovačky (1)

Jaspis pro větší děti

Pro předškolní děti, ale i do družiny, výtvarné výchovy nebo na hřiště se budou hodit naše dětské tepláky a zástěrky.  U všech našich výrobků dbáme na precizní vyhotovení. Stačí si vybrat líbivou látku s jemným vzorem v pastelových barvách. A na výběr máme rozhodně širokou škálu. Radost na tváři dítěte dokáží vykouzlit i naše polštářky. Pokud si nevyberete z nabídky od našich dodavatelů, rádi vám ušijeme na míru péřový či vlněný polštářek. Na něj i povlečení z látky z naší nabídky. 

JASPIS_banner-pro-clanek_dětské polštářky

Pro školáky i dospívající si v Jaspis také vyberete

Pro velké děti a dospívající nabízíme také povlečení. Fandové hokeje dozajista ocení hokejové povlečení NHL, ostatní dospívající si vyberou z nabídky povlečení pro mládež.

JASPIS_banner-pro-článek_hokejové_povlečení

Náš tým Jaspis Nový Jičín je zde pro vás

Všechny naše produkty naleznete na našem e-shopu. Náš kamenný obchůdek v Novém Jičíně, Zborovská 49 je sice během koronavirových opatření zavřený, rádi vám ale zodpovíme vaše dotazy a vyslechneme vaše přání na telefonu 733 412 589 a 734 577 990. Nebo nám napište na info@jaspis-prikryvky.cz. Jsme zde kdykoli pro vás.