V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Do sněhu v kočárku i na saních v teplém fusaku. S Jaspis-přikrývky prožijete i třeskutou zimu v teple.

Konečně dorazila pořádná zima se sněhem i k nám. Zase jednou dětem můžeme ukázat, jak se krásně třpytí sníh na slunci, jak nádherně voní, jak mrazí. Zabalte své nejmenší členy rodiny do fusaku a vyrazte za sněhovými radovánkami. A pokud ještě fusak nemáte ve své výbavě, nevadí. Vyberte si z naší nabídky klasických i luxusnějších s kožešinou. Hřejivý fusak oceníte nejen v mrazivých dnech. A zimní doplňky ke kočárku k tomu. Doma se pak zahřejte pod hřejivou dekou. Všechny výrobky máme i v této složité kovidové době k dispozici na našem e-shopu. Stačí si vybrat.

Kvalitní fusaky českého výrobce

Podporujeme české výrobce, proto u nás naleznete především české výrobky. Fusaky, které na našem e-shopu Jaspis-přikrývky naleznete, nabízejí kvalitu, komfort i bezpečí. Jsou vypracovány do nejmenších detailů. Z nejrůznějších druhů látek a s různou výplní, která pak zaručuje jinou výhřevnost.

JASPIS_banner-pro-článek-fusaky-20200203

Jeden fusak do kočárku i na saně

Nejen náš nejprodávanější fusak Exlusive prošev MAZLÍK Outlast® či top produkt Fusak DE LUXE Outlast® roste s vaším děťátkem. Díky důmyslnému zipovému systému fusak nastavíte jak do délky, tak do šířky. Proto vám vydrží jeden kvalitní hřejivý fusak od narození miminka až do jeho tří let.

Fusak, který u nás vyberete, pak jednoduše vložíte do korbičky v kočárku i v autosedačce. A to díky praktickému pětibodovému upínacímu systému. V kočárku, ale i na saních oceníte protiskluzovou vrstvu, tak jako reflexní prvky, které zvýší viditelnost i v šeru a tím i bezpečnost.

Hřejivé fusaky vymazlené do nejmenších detailů

Nejen na sněhu oceníte nepromokavý vnější materiál fusaku, který zabraňuje vsáknutí tekutiny do fusaku. Miminko se naopak krásně schoulí do hebkého plyšového wellsoft, kterým je opatřen vnitřní prostor fusaku. A nejdůležitější část pak tvoří výplň, kterou je termoregulační materiál Outlast®, který vytváří ideální teplotní podmínky uvnitř fusaku.

Maminky také oceňují v nepříznivém počasí stahovatelný lem kolem hlavičky. Gumičku s brzdičku pak bezpečně před děťátkem skryjete do kapsičky. Protože tyto fusaky nenechávají nic náhodě a myslí prostě na všechno.

JASPIS_banner-pro-článek-fusaky-20200203b

Zimní doplňky ke kočárku

Pojďme se podívat i na další vychytávky, které by neměly v zimní výbavě kočárku chybět. Každý, kdo v zimě “vozí”, určitě ocení praktický rukávník ke kočárku. Tyto “rukavice na kočárek” DE LUXE ochrání před mrazem i větrem. I v tomto případě výrobce zvolil jako vrchní materiál voděodolný 100% polyamid, ruce vám zahřeje hebký wellsoft. Tyto rukavice pak jednoduše použijete i na kočárky s golfovými holemi. 

Jsme zde pro vás

Jaspis-přikrývky vám nabízejí mnohem více. V zimních dnech se rádi zachumláte do hřejivých dek. V naší nabídce naleznete přikrývky z počesané ovčí vlny, ale i bavlněné deky. Celý sortiment naší nabídky naleznete na našem e-shopu. Rádi vám poradíme či pomůžeme s výběrem. Stačí nám napsat na  info@jaspis-prikryvky.cz nebo nám zavolejte na tel. číslo 733 412 589 či 734 577 990.