V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Hřejivé přikrývky z počesané ovčí vlny zahřejí dospělé i děti

Dokonalý relax v chladných podzimních a zimních dnech? Schoulit se doma s horkým čajem v ruce pod příjemně hebkou deku. Večer se těšit na pohodlnou postel pod vyhřátou přikrývku. Luxusní termoregulační podmínky nabízí přikrývky z počesané ovčí vlny. Zahřejí i zimomřivé, vhodné jsou i pro děti, je antibakteriální a vhodná pro alergiky.

Přikrývka, která opravdu dýchá

Příroda je všemocná. Ovečkám darovala kožíšek, ve kterém jim je příjemně a teplo za každého počasí v kterémkoli ročním období. Báječné termoregulační vlastnosti ovčí vlny rozpoznali už generace před námi. V teple udrží přikrývky z ovčí vlny i typy nejnáchylnější na chlad. Příjemně zahřejí, na druhé straně se nemusíte bát přehřátí. Ovčí vlna dokáže absorbovat přebytečnou vlhkost a to až do třetiny své váhy, aniž by ztratila svou hřejivost.

Vhodné pro děti i alergiky

Nejen pro své termoregulační schopnosti, ale také pro své antibakteriální vlastnosti je přikrývka z počesané ovčí vlny velmi oblíbená a vhodná pro děti i alergiky. Ovčí vlna obsahuje lanolín - přírodní látku, kterou ovce vylučuje a ten působí blahodárně na pokožku. A ve výčtu příznivých vlastností můžeme pokračovat. Ovčí deka pomáhá k relaxaci, snižuje napětí a bolest, ulehčí od únavy či bolesti hlavy.

 

prikryvky-pocesane-2_12-2

 

Přikrývky z počesané ovčí vlny pro každého

Deky z ovčí vlny šijeme standardně v rozměru 135x200 cm, vybrat si můžete i deku v prodloužené délce 135x220 cm. Dětské přikrývky z počesané ovčí vlny připravujeme v rozměru 110x135 cm. Všechny naše přikrývky obšíváme lemovkou z bavlny pro začištěný vzhled. Rozhodnout se můžete pro luxusnější variantu - oboustrannou přikrývku z ovčí vlny - nebo cenově výhodnou přikrývku z počesané ovčí vlny na jedné straně a 100% bavlny na straně druhé. Barevnou kombinaci látky si pak sami zvolíte z aktuální nabídky metráže v našem e-shopu Jaspis přikrývky přímo u produktu.

Rádi vám poradíme

Svou přikrývku, peřinu, polštář či jiný produkt z naší bohaté nabídky si vyberte na našem e-shopu Jaspis přikrývky nebo se již opět můžete zastavit u nás v našem kamenném obchůdku v Novém Jičíně, Zborovská 49 (sledujte, prosíme, aktuální otevírací dobu s ohledem na vládní opatření proti koronaviru). Rádi vám zodpovíme váš dotaz, vyslechneme vaše přání, poradíme tu pravou přikrývku pro vaše potřeby a podmínky. Vaše dotazy rádi odpovíme také e-mailem na info@jaspis-prikryvky.cz.