V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Má problémy s usínáním? Péřová zavinovačka miminko uklidní a dá mu pocit bezpečí

Péřová zavinovačka pro spokojené miminko

V bříšku prožívají miminka u maminky pocit lásky a tepla. Proto je velmi důležité našim nejmilovanějším a nejzranitelnějším dopřát ten hřejivý pocit i po narození. Má problémy s usínáním? Často se budí nebo je ve spánku neklidné? Zaviňte miminko do zavinovačky. Není ale zavinovačka jako zavinovačka. Péřová zavinovačka vaše miminko příjemně zahřeje a navodí pocit bezpečí a pohody. A děťátku pomůže ke klidnějšímu a delšímu spánku.

Péřová zavinovačka na léto i zimu

Novorozenci nemají po narození dostatečně vyvinutou schopnost termoregulace, proto jsou právě narozená miminka nejcitlivější na chlad. I v letních dnech, kdy všichni ostatní bojujeme s pocením, abychom vyrovnali svou tělesnou teplotu, miminka se s výkyvy teplot trápí. Nejlépe se cítí v prostředí a podmínkách, které mu navodí pocity, na které si vzpomíná před narozením. Příjemné termoregulační vlastnosti si uchovává prachové peří, kterým plníme naše péřové zavinovačky.

Dítě zabalené v zavinovačce se cítí velmi bezpečně a zahřeje se, přičemž ale díky kvalitní péřové výplni nedojde k jeho přehřátí. Spánek v letním stínu v kočárku tak pro miminko bude v péřové zavinovačce více než komfortní. Zároveň péřová zavinovačka nabízí heboučké prostředí, ve kterém miminko získává stabilitu a zklidní se. A když trochu povyroste, ze zavinovačky se lehce stane příjemná přikrývka.

 

osvedcene zavinovacky

Pro zdraví vašeho miminka

Jak blahodárné účinky má péřová zavinovačka pro miminka, dokazuje i naše zkušenost. Objevila se u nás maminka s doporučením od své paní doktorky, aby nahradila svou zavinovačku z dutého vlákna za novou péřovou. Jak má totiž i ošetřující lékařka zkušenost, kvalitní péřová zavinovačka se významně podílí na správném psychomotorickém vývoji dítěte.

V měkkém prachovém peří se miminko srovná a správně drží hlavičku a to i ve spánku. Maminka, která v té době musela s miminkem provádět rehabilitace a podkládat nesouměrnou hlavičku, tak péřovou zavinovačku velice ocenila. Péřová zavinovačka pro miminka si uchovává stále svůj tvar a výplň nevytváří nepravidelné shluky, jako tomu dochází například u zavinovaček s dutým vláknem.

Ve stejném designu i celá výbavička

Naše péřové zavinovačky šijeme v České republice z českého prachového peří. Vyberte si z nepřeberného množství hotových ušitých zavinovaček na e-shopu Jaspis přikrývky. Nebo vám nabídneme látku, ze které vám zavinovačku ušijeme na přání, tak jako náhradní povlaky na zavinovačku, nebo i celou výbavu - povlečení do postýlky - povlaky na polštářek a peřinku, mantinely do postýlky i nebesa nad postýlku. V naší nabídce najdete také relaxační polštáře, které jsou užitečné jako pomůcka v průběhu těhotenství, pro lepší polohování a klidnější spánek, a zároveň relaxační polštář využijete později i při kojení a polohování miminka. Vše tak můžete mít sladěno do jednoho odstínu nebo dezénu.

Vytvořte svému pokladu krásně útulné a zdravé hnízdečko pro miminko. Dopřejte svému novorozenci vše pro jeho zdraví, pohodlí a klidný spánek. Rádi vám o péřových zavinovačkách řekneme více informací.

Relaxační, těhotenský polštář

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení