V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Má problémy s usínáním? Péřová zavinovačka miminko uklidní a dá mu pocit bezpečí

Péřová zavinovačka pro spokojené miminko

V bříšku prožívají miminka u maminky pocit lásky a tepla. Proto je velmi důležité našim nejmilovanějším a nejzranitelnějším dopřát ten hřejivý pocit i po narození. Má problémy s usínáním? Často se budí nebo je ve spánku neklidné? Zaviňte miminko do zavinovačky. Není ale zavinovačka jako zavinovačka. Péřová zavinovačka vaše miminko příjemně zahřeje a navodí pocit bezpečí a pohody. A děťátku pomůže ke klidnějšímu a delšímu spánku.

Péřová zavinovačka na léto i zimu

Novorozenci nemají po narození dostatečně vyvinutou schopnost termoregulace, proto jsou právě narozená miminka nejcitlivější na chlad. I v letních dnech, kdy všichni ostatní bojujeme s pocením, abychom vyrovnali svou tělesnou teplotu, miminka se s výkyvy teplot trápí. Nejlépe se cítí v prostředí a podmínkách, které mu navodí pocity, na které si vzpomíná před narozením. Příjemné termoregulační vlastnosti si uchovává prachové peří, kterým plníme naše péřové zavinovačky.

Dítě zabalené v zavinovačce se cítí velmi bezpečně a zahřeje se, přičemž ale díky kvalitní péřové výplni nedojde k jeho přehřátí. Spánek v letním stínu v kočárku tak pro miminko bude v péřové zavinovačce více než komfortní. Zároveň péřová zavinovačka nabízí heboučké prostředí, ve kterém miminko získává stabilitu a zklidní se. A když trochu povyroste, ze zavinovačky se lehce stane příjemná přikrývka.

 

osvedcene zavinovacky

Pro zdraví vašeho miminka

Jak blahodárné účinky má péřová zavinovačka pro miminka, dokazuje i naše zkušenost. Objevila se u nás maminka s doporučením od své paní doktorky, aby nahradila svou zavinovačku z dutého vlákna za novou péřovou. Jak má totiž i ošetřující lékařka zkušenost, kvalitní péřová zavinovačka se významně podílí na správném psychomotorickém vývoji dítěte.

V měkkém prachovém peří se miminko srovná a správně drží hlavičku a to i ve spánku. Maminka, která v té době musela s miminkem provádět rehabilitace a podkládat nesouměrnou hlavičku, tak péřovou zavinovačku velice ocenila. Péřová zavinovačka pro miminka si uchovává stále svůj tvar a výplň nevytváří nepravidelné shluky, jako tomu dochází například u zavinovaček s dutým vláknem.

Ve stejném designu i celá výbavička

Naše péřové zavinovačky šijeme v České republice z českého prachového peří. Vyberte si z nepřeberného množství hotových ušitých zavinovaček na e-shopu Jaspis přikrývky. Nebo vám nabídneme látku, ze které vám zavinovačku ušijeme na přání, tak jako náhradní povlaky na zavinovačku, nebo i celou výbavu - povlečení do postýlky - povlaky na polštářek a peřinku, mantinely do postýlky i nebesa nad postýlku. V naší nabídce najdete také relaxační polštáře, které jsou užitečné jako pomůcka v průběhu těhotenství, pro lepší polohování a klidnější spánek, a zároveň relaxační polštář využijete později i při kojení a polohování miminka. Vše tak můžete mít sladěno do jednoho odstínu nebo dezénu.

Vytvořte svému pokladu krásně útulné a zdravé hnízdečko pro miminko. Dopřejte svému novorozenci vše pro jeho zdraví, pohodlí a klidný spánek. Rádi vám o péřových zavinovačkách řekneme více informací.

Relaxační, těhotenský polštář