V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Tip na vánoční dárek: Nadýchané péřové peřiny a vlněné přikrývky od Jaspis

Stále přemýšlíte a vybíráte ten správný vánoční dárek pro své blízké? Naše kvalitní výrobky z peří a přírodní vlny rozhodně potěší a navíc zahřejí. Vyberte si u nás přikrývky a polštáře, deky i ložní prádlo pro celou rodinu. U nás v Jaspis-přikrývky nabízíme ryze české výrobky a profesionální služby. Péřové peřiny i vlněné přikrývky a polštáře nabízíme v klasických rozměrech, na vaše přání ušijeme ale i větší či menší. Nechte se hýčkat přírodními materiály, které jsou vhodné i pro naše nejmenší. Peří využíváme i pro šítí celých výbaviček pro miminka. 

Přikrývky a polštáře

Péřové přikrývky jsou stále oblíbené. Aby také ne, o výhřevnosti peří věděly již naše babičky. Vyjdeme vstříc jakémukoli přání a ušijeme vám nadýchanou duchnu a polštář v nejrůznějších rozměrech. 

Příznivcům přírodní vlny nabídneme přikrývky z ovčí vlny. Peřinám s tímto úžasným termoregulačním materiálem s antibakteriální schopností se po právu také přezdívá generační. Při vhodném zacházení a údržbě se vám odmění dlouholetou životností. V dlouhých zimních večerech vás příjemně zahřejí luxusní vlněné deky merino či kašmírové deky.

prikryvky-clanek-20_11

Renovace a čištění peří

I přes správné zacházení a větrání je nutné čas od času péřové peřiny, ale i ty vlněné přikrývky nechat důkladně vyčistit. Velmi šetrnou metodou - horkým vzduchem - vám peří i vlnu profesionálně vyčistíme a vrátíme načechranost. V případě potřeby nebo na přání obnovíme potahový materiál, sypku. Lůžkoviny vám vyčistíme do 3-5 dnů nebo na počkání. Samotné čištění můžete dokonce sami sledovat a tak se přesvědčit o našich profesionálních službách.

cisteni-peri-clanek-20_11

Péřové zavinovačky i celé výbavičky pro miminka

Všechny péřové produkty zhotovujeme jen z kvalitního českého husího peří. Nejlepší termoregulační vlastnosti jemného prachového peří doceňují také moderní maminky, které chtějí pro své novorozence to nejlepší. Pro zdravý spánek a správný vývoj miminek si zákaznice oblíbily naše péřové zavinovačky. Stačí si vybrat z velké škály látek tu pro vás nejhezčí a ušijeme vám ve stejném designu celou výbavičku pro miminko. Pohodlné a bezpečné hnízdo pro miminko, přikrývky a povlečení do postýlky, mantinely do postýlky, hnízdo pro miminko a nově i roztomilého Králíčka usínáčka.

zavinovacky-clanek-20_11

Rádi vám odborně poradíme

I v této těžké koronavirové době jsme zde pro vás. Z pohodlí svého domova nahlédněte a vyberte v našem e-shopu. Pokud potřebujete poradit či máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte a napište nám na info@jaspis-prikryvky.cz. Vaše přání vyslechneme rádi také na telefonním čísle 733 412 589 nebo 734 577 990