V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Zavinovačky (nejen) pro zdravý spánek vašeho děťátka

Zavinovačky (nejen) pro zdravý spánek-clanek

Zavinovačka je nepostradatelnou součástí výbavičky pro každé miminko. Děťátko příjemně zahřeje, nabízí pocit bezpečí miminku i rodičům při přenášení. Péřové zavinovačky doporučují pediatři pro zdravý spánek a správný vývoj dítěte. Náš tým Jaspis přikrývky v Novém Jičíně s láskou šije kvalitní zavinovačky, které plníme kvalitním českým peřím.

Ať je léto nebo zima

Novorozenci od prvního okamžiku svého narození bojují s pocitem chladu, který u maminky v bříšku neznali. Nemají ještě dostatečně vyvinutou schopnost termoregulace. Je jedno, zda se narodí v letních či zimních měsících. Vždy se bude trápit s výkyvy teplot - se zimou i s vyššími teplotami. Péřová zavinovačka navodí děťátku hřejivý pocit bezpečí.

Peří se svými dokonalými tepelně izolačním schopnosti

Úžasné termoregulační vlastnosti peří poznaly a plně využívaly již naše babičky. Péřová vystýlka kojenecké zavinovačky udrží miminko v příjemném stabilním teple. Zároveň zaručí pocit bezpečí a tím i klidnější spánek. A v neposlední řadě zkušenosti poukazují na blahodárné účinky při psychomotorickém vývoji dítěte. Miminko si v měkkém peří najde správnou polohu pro páteř i hlavičku. Cítí se tak pohodlně, je klidnější a příjemně se vyspinká. Péřová zavinovačka nabídne měkkoučký komfort pro miminko, ale také pocit většího bezpečí rodičům při manipulaci.

Výbavička ve stejném designu

Naše zavinovačky šijeme ve dvou velikostech a v nejrůznějších barevných odstínech a dětských vzorech. Výplň pak tvoří nejkvalitnější české husí peří. Vyberte si u nás látku a my vám ušijeme celou výbavičku - nejen zavinovačku, ale také přikrývky a povlečení do postýlky, mantinely do postýlky, hnízdo pro miminko a nově i roztomilého Králíčka usínáčka.

usinacek-clanek

Snadná péče o péřové zavinovačky

Kvalitní peří, kterým plníme naše výrobky, odebíráme pouze od českých dodavatelů. Zavinovačky doporučujeme pravidelně čechrat a větrat na čerstvém vzduchu v létě i na mrazu. Nejlépe pak těsně před uložením miminka na peřinku. Často se setkáváme s obavami z alergie na peří. Novorozenci se však rodí bez alergie. Peří je také přírodní materiál, na který je prokazatelně minimum alergií (většinou se jedná o alergii na prach a roztoče, která se projevuje až postupně s věkem).

Prachové peří je naplněno v jemné sypovině. Zavinovačky pro miminka pak chrání snímatelný potah ze 100% bavlny na suchý zip, který snadno vyperete v pračce na 30 ℃.

Rádi vám poradíme

Vyberte si (nejen) výbavičku pro své miminko u nás v kamenném obchůdku v Novém Jičíně, Zborovská 49. Nebo nahlédněte do našeho e-shopu Jaspis přikrývky, kde kromě dětského zboží nabízíme kvalitní péřové přikrývky a polštáře, ale i vlněné přikrývky a polštáře. Při osobní schůzce, ale také písemně na e-mailové adrese info@jaspis-prikryvky.cz nebo telefonicky na čísle 733 412 589 či 734 577 990 vám rádi poradíme a zodpovíme jakýkoli dotaz.

kontakty-clanek_16_6-3