V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Připravte svou ratolest do školky

Léto se překlopilo do své druhé poloviny a pomalu, ale jistě se prázdniny ubírají ke konci. Začátek nového školního roku se nezadržitelně blíží. Velké děti zoufají, ty malé se už nemohou dočkat. Začněte s přípravou do školky a školy včas. Nejlépe už nyní. Třeba výbavou oblečení, která se bude hodit na zahradu i do herničky. Do výtvarné výchovy i do družiny.

Dětem se líbí populární postavičky a nápadité barvy

Známe to všichni. Děti si vybírají (nejen) oblečení očima podle motivu, který právě “frčí”. A postavička Mickey Mouse nezestárne snad nikdy. Líbí se holčičkám i klukům. I vaše ratolest si zamilují tepláčky se známým myšákem. Děti je ocení ve školce při dovádění na zahradě i v herně. V kroužku nebo v družině. Hodí se při cvičení i jako domácí kalhoty.

teplaky a zasterka-2-4_9

Líbivé dětské zástěrky (nejen) pro malé princezny

Pro každého malého výtvarníka přinášíme zástěrku do školky, se kterou udělá parádu a zároveň si ochrání své oblečení před skvrnami od barviček či plastelíny. Až se vám váš kreativní syn či dceruška pochlubí svým uměleckým dílem, nechte se unášet talentem vaší ratolesti. A zapomeňte na strach z ušmudlaných triček, kalhot nebo sukýnek. Stačí jen hodit do pračky zástěrku. Pro princeznu ušijeme zástěrku na malování s růžovými zvířátky či medvídky, kluci dají přednost modrým motivům, kárečku či proužku. Stačí si vybrat z barevné škály našich látek. 

Pohodlné a odolné zároveň

Líbivé tepláčky si děti zamilují pro svou tvárnost a volnost teplákoviny. Maminky ocení kvalitu a atestaci (zdravotní nezávadnost) materiálu, tak jako dlouhou životnost i přes časté praní. Dětské zástěrky šijeme tak jako tepláčky ze 100% bavlny, která pohodlně vyperete při 40℃.

Rádi vám poradíme

Zastavte se v našem kamenném obchůdku v Novém Jičíně, Zborovská 49 a osobně si vyberte z našich produktů. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy. Nebo nahlédněte do našeho e-shopu jaspis-prikryvky.cz. Vyberete si u nás péřové peřiny i vlněné přikrývky, polštáře, péřové zavinovačky a jiné dětské zboží. Využijte našich dlouholetých zkušeností se službami čištění a renovace péřových, vlněných přikrývek a polštářů