V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Připravte se na sezónu a hosty. Obnovte hotelový textil

Je to sluníčkem a vůní jara. Stáváme se opět optimisty. Začínáme se těšit na opětovné rozvolňování všech opatřeních. Všichni začínají vyrážet na výlety, i na ty delší, několikadenní. Připravte svůj penzion, hotýlek i hotel na novou “pokovidovou” sezónu. Obnovte HORECA textil.

JASPIS_banner-pro-článek-horeca-textil-20210426

Do hotelů, penzionů, ale také nemocničních zařízení či mateřských škol

Kromě klasické výroby a prodeje lůžkovin do domácího prostředí si u nás vyberete i ze široké škály textilu, lůžkovin a vybavení pro hotelová zařízení, restaurace, penziony, mateřské školky, do nemocničních či sociálních zřízení. V našem e-shopu Jaspis-přikrývky si vyberete z bohaté nabídky výrobků v různé škále barev, rozměrů i druhu materiálu. Vyberete si tak výrobky luxusní pro náročnou klientelu hotelu i cenově výhodné a kvalitní pro sociální zařízení.

Od županů přes ručníky až po ložní textil

Potřebujete obnovit zašedlé župany? Není problém. Na našem e-shopu si vyberte heboučké župany ze 100% bavlny, k dispozici ve všech velikostech pro dámy i muže. Mezi nejprodávanější sortiment se řadí ručníky. Ať už vybíráte luxusní ručníky a osušky do svých hotelů, nebo cenově příznivé ručníky pro školky, u nás si vždy vyberete kvalitní výrobek. Nejen do hotelové koupelny se budou hodit froté koupelnové předložky. V neposlední řadě nabízíme kvalitní hotelové povlečení v různých cenových relací i barevných odstínech. A k povlečení patří prostěradla, v naší nabídce ze 100% bavlněného plátna.

Veškeré zboží v sekci hotelového textilu má zesílené švy a hotelové povlečení hotelový uzávěr, tzv. překládku. A jelikož je určené právě pro náročnější prostředí hotelů, penzionů a jiných sociálních a nemocničních zařízení, lze ho prát na vyšší teploty.

Náš tým Jaspis-přikrývky je zde pro vás

U nás v Jaspis-přikrývkách v Novém Jičíně na ulici Zborovská 49 se specializujeme na přírodní materiály jako je peří a přírodní vlna. Z těchto materiálů šijeme a prodáváme naše výrobky. Pořídíte si u nás kvalitní péřové přikrývky, vlněné přikrývky, dětské zboží. Mezi naše nejprodávanější výrobky patří velmi oblíbené péřové zavinovačky. Zároveň nabízíme rovněž služby čištění a renovace peří a vlny. Celý sortiment naší nabídky naleznete na našem e-shopu Jaspis-přikrývky. Rádi vám poradíme či pomůžeme s výběrem. Stačí nám napsat na info@jaspis-prikryvky.cz nebo nám zavolejte na tel. číslo 733 412 589 či 734 577 990.