V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Péřová zavinovačka vám poslouží mnoho let

Mezi nejoblíbenější produkty patří u našich zákaznic péřové zavinovačky. A to hned z několika důvodů. V posledních letech je doporučují dětští pediatři nejen pro navození pocitu bezpečí novorozenci. Pomohou rovněž zajistit správný psychomotorický vývoj děťátka. Pojďme se ale dnes podívat, jaké jiné všestranné využití péřová zavinovačka nabízí.

Péřová zavinovačka patří rozhodně mezi nejdůležitější výbavu k péči o novorozence

Péřová zavinovačka naplněná kvalitním českým peřím nabízí vašemu miminku pocit bezpečí a tepla, které jste mu nabídla ve svém lůně ještě před narozením. Proto se mu tak krásně usíná právě v příjemném prostředí nadýchané zavinovačky. Peří se vyznačuje termoregulačními vlastnostmi, které pomohou miminku hned po narození s udržením příjemného tepla, protože na rozdíl od peří prozatím s výkyvy teplot bojují. A aby nebylo málo chvály na měkká peříčka, zároveň pomáhá děťátku se správným držením hlavičky i celé páteře a to i ve spánku.

JASPIS_banner-pro-článek-zavinovačky-20210325

Péřové zavinovačky využijete až do 3 let věku vašeho dítěte

Právě proto, že narozená miminka nemají dostatečně vyvinutou schopnost termoregulace, cítí se děťátko příjemně v péřové zavinovačce i v teplých letních dnech. Další využití zavinovaček je při přenášení a chování novorozenců. Nejen miminko, ale i prarodiče a tetičky i strýcové se budou cítit jistější s miminkem v náručí, které je zabalené v zavinovačce. Na výlet do přírody si ji také nezapomeňte přibalit. Péřová zavinovačka poslouží jako měkoučká podložka do auta i na trávu místo deky. A pro větší děti ji klidně až do tří let využijete jako přikrývku. Příjemně zahřeje jako kvalitní dětská péřová přikrývka.

Využijte péřovou zavinovačku v kočárku i autosedačce

Komfort péřové zavinovačky doceníte rovněž v kočárku v létě i v zimě. V zimě krásně zachumlané miminko přečká chladnou procházku (pokud zrovna nemáte po ruce třeba kvalitní termoregulační fusak). V létě se miminko krásně prospinká na čerstvém vzduchu zabalené v zavinovačce, nebo může poznávat svět na zavinovačce rozbalené, aby mělo více prostoru. Z měkké péřové zavinovačky vytvoříte jednoduchým způsobem hnízdečko pro miminko tím, že její kraje zdvihnete a děťátku tak vytvoříte mantinely. V případě potřeby k přikrytí použijte lehkou bavlněnou plenu. A v létě nezapomeňte miminko chránit před přímým sluníčkem!

JASPIS_banner-pro-článek-sladene-vzory-20210111

Vyberte si u nás celou výbavičku do postýlky

Na našem e-shopu Jaspis-přikrývky nabízíme i jiné doplňky, které využijete v postýlce. Ať už to vedle péřové zavinovačky bude hnízdečko pro miminko či mantinely do postýlky nebo roztomilý králíček usínáček, vše si u nás sladíte do stejných barev a vzorů. Vyberete si i dětský polštář a dětské peřiny či povlečení. O našem zboží vám rádi řekneme více na telefonním čísle 733 412 589 či 734 577 990. Nebo se zeptejte písemně na info@jaspis-prikryvky.cz.