V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Praktický dárek pro těhotnou maminku

Těhotenství je dar, který si zaslouží opečovávat. Pokud tápete nad posledním dárkem pro vaši těhotnou ženu, rozhodněte se pro praktický komfortní dárek. Věnujte relaxační, těhotenský polštář. Zamiluje si jej.

Zdraví a psychika v těhotenství

Těhotenství není nemoc. Na straně druhé je péče o těhotnou ženu důležitá. Vždyť nejde pouze o nastávající maminku, ale zároveň o miminko. Psychická zátěž se kombinuje s hormonálními změnami nebo chybějícími vitamíny. Navyšující se hmotnost zatěžuje dolní končetiny, trpí páteř. Rostoucí bříško narušuje spánek. Proto je nezbytné, aby se maminka cítila co nejvíce v pohodě. Skvělým pomocníkem se tak může stát pro pohodlí a zdraví těhotné ženy relaxační těhotenský polštář.

(Nejen) pro zdravý spánek v těhotenství

140 cm dlouhý polštář vyrobený z nejkvalitnějších materiálů s výplní z dutého vlákna těhotné ženě umožní komfortnější polohu při spánku. Maminka si pohodlně a především zdravě srovná páteř. Zároveň těhotenský polštář zabrání nechtěnému překulení na bříško v raném stádiu těhotenství.

tipy na darky pro maminky

Své uplatnění najde relaxační polštář i po porodu. Využijete ho jako kojící polštář i jako oporu pro miminko, kterou vytvoříte v prvních měsících formou bezpečných mantinelů.

Vhodnou údržbou prodloužíte životnost těhotenského polštáře

Relaxační polštář vám vydrží i díky pratelnému patahu ze 100% bavlny velmi dlouho jako nový. Zároveň lze vyprat i celý výrobek na jemný program při 30 °C. I po vyprání drží kuličkové duté vlákno dobře svůj tvar a nesráží se. Vyjímatelná vložka je pak opatřená praktickým zipem. Kuličkové rouno si tak kdykoliv můžete přidat nebo naopak v případě potřeby odebrat.

Rádi vám poradíme

Až budete mít cestu kolem, stavte se u nás v Novém Jičíně, Zborovská 49. Nebo si vyberte pohodlně z naší nabídky na e-shopu Jaspis přikrývky. V naší nabídce naleznete i celé výbavičky pro miminko do postýlky včetně velmi oblíbených péřových zavinovaček. Vyberete si i líbivou látku, která vám bude ladit do dětského pokojíku. Nebo zvolte hřejivý dárek v podobě luxusní deky z ovčí vlny nebo bavlněné deky.