V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Čištění peří vašich polštářů a peřin pro zdravější spánek

Vánoce jsou za námi, dny se pomalu, ale jistě prodlužují a mnohé hospodyňky začínají plánovat velký předjarní úklid. A když už generální pořádek od sklepa až po půdu, pak by na vašem seznamu položek neměl chybět důkladný pořádek s lůžkovinami. Věnujte tentokrát vašim peřinám trochu více péče, zaslouží si renovaci či čištění peří.

Péřové polštáře vyčistěte co 5 let, peřiny vydrží o něco déle

Polštáře přicházejí do kontaktu s obličejem, zamastí se o naše vlasy. Je to přirozený jev, i když se ukládáme do postele čistí, voňaví a vykoupaní. Proto naše polštáře trpí více než peřiny. Odumřelá kůže z hlavy se pak dostává do náplně polštářů. Peří tak díky tomu a díky všudy přítomnému prachu a roztočům slehává a ztrácí na načechranosti a vzdušnosti. Životnost lůžkovin prodloužíte pravidelným větráním na čerstvém vzduchu. Zásadně však doporučujeme nejpozději jedenkrát za 5 let polštáře nechat profesionálně vyčistit. Zjistíte, v jaké kvalitě se peří nachází, zda je zapotřebí ho pouze vyčistit nebo je nutné ho i doplnit novým. Péřové peřiny pak vydrží i 7-10 let bez odborné péče. 

Jaspis-přikrývky si ví rady i s vlněnými přikrývkami

Roztoči, prach a nečistoty se bohužel dostanou do všech typů přikrývek nevyjímaje těch vlněných. Jedinou výhodou u čištění vlny je ta, že vlna je “generační”. Neztrácí na kvalitě ani množství, proto ji stačí pouze vyčistit. Pročištěním se opět zjemní, načechrá a získá svůj původní objem.

vlnene periny

Vyčistíme na počkání či do týdne

Využijte našich dlouholetých zkušeností. Náš tým Jaspis-přikrývky se rád postará o vaše přikrývky a polštáře. Nechte nám vaše peřiny u nás v Novém Jičíně na ulici Zborovská 49 a vyřiďte si pocházky ve městě. Nebo si čištění pohlídejte, rádi vám ve vaší přítomnosti předvedeme precizní službu. Čištění peří a renovace jedné peřiny nám zabere hodinu času. Další možností je nechat lůžkoviny u nás a do týdne vám přichystáme vyčištěné peřiny k vyzvednutí. Je pouze na vás, kolik máte času.

Rádi vám poradíme

Zároveň vám rádi poradíme při výběru nových peřin a polštářů. U nás si vyberete kvalitní péřové peřiny a polštáře, vlněné přikrývky i přikrývky z dutého vlákna. V naší nabídce najdete i luxusní lůžkoviny s prachovým i poloprachovým peřím. Kvalitní české peří používáme i do našich výrobků jako jsou polštáře všech možných rozměrů, zavinovačky a jiné dětské zboží, dětské přikrývky, nebo velmi oblíbené těhotenské polštáře či hnízdečko pro miminko, které si u nás sami šijeme. Navštivte nás a přesvědčte se sami. Nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 733 412 589 či 734 577 990. Dáváte přednost písemnému kontaktu, napište nám na mail info@jaspis-prikryvky.cz. Jaspis přikrývky vám přejí krásné sny a zdravý spánek v našich kvalitních českých přikrývkách.

Jaspis_kontakty