V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Darujte k vánocům měkoučké hnízdo pro miminko - útulné, hřejivé a bezpečné

Nejdůležitější hned po lásce je pocit bezpečí. A pro miminka to platí dvojnásobně. Také proto se nejlépe cítí u maminky v náruči. Podobně příjemně se bude cítit také v takzvaném kokonu - hnízdečku pro miminka.

Útulný kokon pro miminka přispěje k hřejivému pocitu bezpečí a klidu

Původní význam slova kokon, neboli zámotek označuje ochranný obal vajíčka nebo kuklu některých členovců. Pak už je nasnadě přenesený význam ve spojitosti s našimi nejzranitelnějšími lidskými tvory. Kromě maminčiny náruče vytvoří podobně příjemnou ochranu a komfort také hebounké hnízdečko pro miminko.

Praktický pomocník pro první měsíce

Ve velké postýlce se malé miminko cítí nejistě. Dopřejme mu trochu bezpečí, které mu poskytovalo pohodlně stísněné prostředí v mámině bříšku. Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit ochrany před okolním světem, měkké mantinely ztlumí hlasité zvuky a ochrání proti průvanu. Zároveň můžete děťátko pohodlně polohovat a dopřát mu tím klidnější a zdravější spánek. Hnízdečko se vám osvědčí i při bezpečném přenášení miminka. Stane se neodmyslitelným pomocníkem při cestování. Pohodlně vejde do kočárku, zastane roli přebalovací podložky i bezpečného prostoru, ze kterého se díky ochranným mantinelům nezkutálí.

Vaše děťátko si oblíbí své hnízdečko pro miminko díky komfortu a hebkosti. A vy budete mít krásný pocit z toho, jak krásně se vaše spokojené miminko bude usmívat na svět. Náš precizně vypracovaný výrobek z kvalitní 100% bavlny a s výplní z kuličkového dutého vlákna zajistí vašemu děťátku spokojený a zdravý spánek.

hnizdecko pro miminka_baner

Tip na dárek

V našem obchůdku si vyberete daleko více. Pro miminko vyberete celou výbavičku. Rádi vám ušijeme celý set do postýlky (zavinovačku, mantitinely i povlečení) ve stejném designu. Stačí si vybrat z naší nabídky kvalitních bavlněných látek s různými motivy a v různých odstínech.

sety pro miminka

Navštivte náš obchůdek

Pokud si chcete vybrat v klidu vašeho domova, zabrouzdejte na náš internetový e-shop Jaspis-přikrývky. Nebo se zastavte u nás v kamenném obchůdku v Novém Jičíně, Zborovská 49. Rádi vyslechneme vaše přání a poradíme nebo doporučíme vhodný výrobek i materiál.