V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Polštáře na míru

Nahlédněte do polštářového pohádkového světa. U nás najdete polštářky malé, velké, dekorativní i pohodlné na spaní. Stačí si vybrat. A pokud zrovna u nás nenajdete polštář svých rozměrů, nevadí. Po domluvě vám ho ušijeme.

Velký výběr polštářů

Naší specializací jsou kvalitní přikrývky a polštáře z přírodních materiálů. Vyberete si péřový polštář či polštář z ovčí vlny, na kterém se vám budou zdát ty nejsladší sny. V minulém článku jsme se podrobněji seznámili, podle čeho vybrat ten správný polštář. Uvedli jsme si hned několik výhod přírodních materiálů. Kvalitní peří či ovčí vlna se vyznačují výbornými termoregulačními vlastnostmi. V zimních chladných dnech vás příjemně zahřejí, v letních teplých dnech se nemusíte bát přehřátí. Zároveň se jemné kvalitní peří přizpůsobí vašemu tělu, proto je vhodné pro všechny, kteří často mění svou spánkovou polohu. Přírodní vlna se vyznačuje výbornou snášenlivostí u alergiků a zároveň svými antibakteriálními schopnostmi.

V naší nabídce naleznete rovněž polštáře z dutého vlákna a relaxační polštáře jako třeba těhotenský polštář nebo kojicí polštář.

Polštáře na míru-clanek-2

Kvalitní péřové polštáře vám rádi ušijeme na míru

Péřové polštáře v naší nabídce najdete nejen v klasických rozměrech 70x90,ale také 50x60, 40x50, 40x40. Nesplňuje ani jeden rozměr polštáře vaši představu právě do vašeho interiéru? Nezoufejte! Stačí vyslovit přání, domluvíme se a ušijeme pro vás polštář na míru.

Naše polštáře plníme pouze kvalitním českým husím peřím. Nejen pro alergiky šijeme rovněž vlněné polštáře, pro které používáme kvalitní ovčí rouno.

Najděte si svůj polštář na našem e-shopu Jaspis přikrývky nebo se stavte u nás na prodejně v Novém Jičíně, Zborovská 49. Rádi vám poradíme a zodpovíme případné dotazy. A nabídneme mnoho dalších produktů z kvalitního peří - pro zdravý spánek váš i vašich blízkých.