V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Novinka: S barevným kamarádem králíčkem usínáčkem je spánek hračka

Víme, co miminka potřebují. Milované a pečující lidi kolem sebe. Zdravý spánek a pohodlí. A v neposlední řadě svět plný sluníčka a barev pro svůj správný vývoj. A to vše se jim snažíme každičký den dopřávat. Myslíme na to i u nás v Jaspis přikrývky. V době koronaviru jsme nezaháleli a přinášíme ještě více barev a vzorů pro naše zavinovačky i další dětské zboží. A také nového, heboučkého králíčka usínáčka.

usinacek-clanek

Pro naše nejmenší zdravý spánek plný barev

O blahodárných vlastnostech peří jsme napsali již mnoho... třeba v minulém článku “Peří stále in”. Proto to nejjemnější a nejkvalitnější drané husí peří, které odebíráme výhradně od českých dodavatelů, dodávají našim péřovým peřinám a polštářům jedinečnou hebkost a nadýchanost. A zaručují jen tu nejvyšší kvalitu. A právě proto také peří vkládáme do zavinovaček, které šijeme pro naše nejmenší a nejnáročnější zákazníky. Jedinečné termoregulační schopnosti peří nabízejí miminkům pocit bezpečí, udrží děťátko ve správné poloze a přinesou klidný spánek.

Králíček usínáček se stane kamarádem při usínání

Děťátka se ráda tulí. Miminka v minulém století usínala s plínou v ručičkách. Moderní novorozeňátka s něčím jemnějším. Naše heboučká dečka v podobě roztomilého králíčka se stane v cukuletu věrným kamarádem vašeho miminka nejen pro večerní usínání. Každý králíček je veselý originál - ušitý ze 100% bavlny a jemné plyšové minky. Králíček usínáček vyloudí na tvářičkách vašeho miminka úsměv a snadno ho doprovodí do říše snů.

Akce: Usínáček zdarma

Při objednávce zavinovačky + hnízdečka od Přikrývky Jaspis získáte králíčka usínáčka v hodnotě 210 Kč jako dárek ZDARMA. Rádi vám je sladíme do stejných barev a designu.

usinacek-akce-clanek

Více barev a vzorů pro naše nejmenší

U našich dodavatelů jsme s největší péčí vybrali nové látky nejkrásnějších a nejjemnějších barev a vzorů. Navštivte náš kamenný obchůdek v Novém Jičíně, Zborovská 49 nebo náš e-shop Jaspis-přikrývky.cz a vyberte si zavinovačku, králíčka usínáčka, mantinely do postýlky či jiné dětské zboží, který vám padne do oka. Nebo si u nás vyberete látku, ze které vám ušijeme celou výbavu - zavinovačku, povlečení do postýlky, králíčka usínáčka, mantinely do postýlky… Nebo nám napište na info@jaspis-prikryvky.cz. Rádi vyslechneme vaše přání, přizpůsobíme rozměry či motivy látek. Poradíme a doporučíme to nejlepší pro zdraví, pohodlí a komfort.

kontakty-clanek_16_6-3