V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Péřové peřiny pro dobrou noc a krásné sny

Prodlužte si svůj život zdravým spánkem

Ke zdravému životu patří nepřerušovaný spánek. Co příjemnějšího si můžeme přát než se zavrtat do teplých peřin a oddat se ničím nerušenému spánku? Dopřejte si dobrou noc a sladké sny ve hřejivých péřových přikrývkách.

Jaspis pro zdravý spánek

Mezi nejzdravější odpočinek patří spánek. Odborníci udávají, že by dospělý člověk měl spát 7-8 hodin. Kanadští vědci zároveň zjistili, že kromě dopadu na zdraví při nedostatku spánku až nezdravě působí rovněž překračování 10 hodin odpočinku. Po krátkém přerušovaném spánku trpí vaše schopnosti mluvení a uvažování. Příliš dlouhý spánek naopak dokáže negativně ovlivnit schopnosti soustředění. Zajímavostí je rovněž fakt, že nekvalitní spánek neovlivňuje krátkodobou paměť. Ke klidnému spánku vám rozhodně pomohou hebké péřové přikrývky. A péřový polštář vám navodí hezké sny.

Kvalitní hřejivé péřové peřiny nejen pro chladné zimní noci

Již naše babičky dokázaly docenit vlastnosti jemného husího peří. Doba se posunula, obliba péřové peřiny se vrátila. Kvalitní husí peří se vyznačuje velkou tepelnou izolací. Jaspis přikrývky šijeme pouze z českého husího peří. Naše kvalitní péřové přikrývky tak obsahují výhradně nejjemnější a nejkvalitnější kvapové peří a drané husí peří.

Jemné kvapové peří, známější možná více pod pojmem prachové peří, je nejlepším izolačním materiálem, který se vyznačuje svou lehkostí a jemností. Nejjemnější peříčka, která tvoří u ptáka spodní nesmírně hebkou a hustou vrstvu nesou pouze měkký velmi krátký stvol a jejich větve netvoří prapor ani háčky. Čím více kvapového peří polštář či peřina obsahuje, tím je pokrývka kvalitnější. Zbytek náplně pak tvoří drané husí peří, které je zbaveno stvolu.

Nadýchaná péřová peřinka pro miminka

Peří se se svými izolačními vlastnostmi a zároveň jemností a hebkostí výborně hodí také pro naše nejmenší. Věděli jste, že novorozeňátka se narodí bez alergie na peří? Proto jsou vhodné a tak oblíbené také v podobě zavinovaček, které šijeme. Naše dlouholeté zkušenosti dokazují, jak blahodárné účinky má péřová zavinovačka. Je nejen velmi komfortní, ale významně podporuje rovněž psychomotorický vývoj dítěte.

Přikrývky a polštáře výhradně z českého husího peří

Naše péřové peřiny i polštáře, tak jako péřové zavinovačky šijeme v České republice výhradně z českého husího peří. Naše výrobky jsou také vhodné pro osoby citlivé na domácí prašnost. Pro prodloužení životnosti a spokojenosti doporučujeme přikrývky čas od času nechat provětrat na čerstvém vzduchu. A důležité je rovněž pravidelné čištění peří. Péřové přikrývky doporučujeme nechat vyčistit každých 10 let, polštáře, které jsou více v kontaktu s vlasy a pokožkou potřebují častější péči (ideálně co 5-7 let). S jejich vyčištěním, případně obnovou vám rádi pomůžeme.

Vše na jednom místě v Jaspis Nový Jičín

Prozkoumejte naši nabídku na e-shopu Jaspis přikrývky. Nebo si přijďte vybrat přímo k nám na prodejnu v Novém Jičíně na ulici Zborovská 49. Rádi vám poradíme při osobním výběru. A pokud si zrovna nevyberete z vystaveného zboží, pak si třeba vyberete hezkou látku, ze které vám ušijeme třeba i celou výbavičku do postýlky. Již přes 20 let také našim zákazníkům nabízíme služby čištění peří. Navštivte nás a přesvědčte se sami.