V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Nabízíme pomocnou ruku při jarním úklidu. Renovace a čištění peří jsou pro nás hračkou

Zima se po mnoha letech vrátila ve své plné kráse. I přesto ale hospodyňky pomalu, ale jistě začínají se sluníčkem a tajícím sněhem myslet na velký jarní úklid. Velikonoce jsou za dveřmi. Přicházíme na pomoc při úklidu a čištění péřových peřin. Renovace a čištění peří není pro domácí prostředí nejjednodušší. My v Jaspis- přikrývky vám nabízíme ty nejlepší podmínky a dlouhé zkušenosti. Proměníme vaše duchny i vlněné přikrývky opět v nadýchané a čistotou provoněné peřiny.

Profesionální čištění peří

Mrazy únorového počasí mohly svědčit vyvětrání nejen péřových duchen. Mráz a vlhkost peří prospívá a pomáhá mu při jeho regeneraci. Co ale peří nemá rádo, je naopak příliš vody. Proto je nevhodné jakoliv peří prát – z důvodu že se poláme a časem se začne vysušovat a vznikne prach. Proto je nejvhodnější a nejbezpečnější dopřát péřovým peřinám šetrnou péči profesionální čístírny peří.

Jaspis-přikrývky nabízí profesionální metodu čištění peří pomocí horkého vzduchu. Peří od zákazníka prochází několika fázemi čištění. V tříkomorové čističce tovární výroby se postupně peří vyčistí od hrubých nečistot a polámaných stvolů peří, dalším sítem pak propadávají jemnější nečistoty, horká pára zničí plísně, roztoče a jiné alergeny. Bez jakýchkoli přidaných desinfekčních prostředků a aviváže tak získáme opětovně nadýchané a kvalitně vyčištěné peří.

JASPIS_banner-pro-článek-čistění-peří-20200222 (1)

100% služby: dodáme kvalitní sypkovinu, obšijeme paspulí

Ke každé zakázce přistupujeme s maximální péčí a zpracováváme ji samostatně. Při přebírání zakázky peří zvážíme. Z vyčištěného peří šijeme polštáře nebo peřiny po předchozí dohodě s vámi do nové sypoviny. Kvalitu potahového materiálu, barevné provedení i vzor sypky si u nás sami zvolíte ze široké nabídky. Prosívané peřové přikrývky prošíváme standardně do čtverců tak, aby se peří nepřesouvalo a deka tak držela stále svůj tvar. Do lemů přikrývek i polštářů všijeme speciální lemovku, která zabrání úniku peří z výrobku.

Jaká je doporučovaná frekvence čištění peří?

Jednou z nejčastějších otázek, které nám zákazníci pokládají je, jak často by si měli nechat péřové peřiny a polštáře vyčistit. Polštáře všeobecně čistíme častěji než peřiny, přece jen se jich dotýkáme obličejem, snáz se zamastí o naše vlasy. Proto je doporučujeme profesionálně vyčistit alespoň jednou za 5 let. U péřových peřin pak stačí frekvence 7-10 let.

Renovace peří i kramplování ovčí vlny na počkání nebo do 5 dnů

A jak dlouho nám bude trvat vyřízení vaší zakázky? Záleží pouze na vás, kolik máte času. Po domluvě (a v dnešní covidové době za přísných hygienických opatření s nutnou rouškou/respirátorem) lze přikrývky a polštáře dovést a vše vyhotovíme na počkání. Renovace a čištění peří jedné peřiny nám zabere hodinu a půl času. Během této doby si můžete například vyřídit pochůzky ve městě. Další možností je nám předat zakázku a my vám do pěti pracovních dnů předáme voňavé a vyčištěné peřiny a polštáře.

Rádi vám pomůžeme, poradíme

Pokud máte jakýkoli dotaz nejen na naše služby čištění peří nebo čištění a kramplování ovčí vlny, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky na čísle 733 412 589 či 734 577 990. Také nám můžete napsat na mail info@jaspis-prikryvky.cz. Na našem e-shopu Jaspis-přikrývky najdete a vyberete kvalitní péřové peřiny a polštáře, vlněné přikrývky i přikrývky z dutého vlákna, péřové zavinovačky i celé výbavičky do dětské postýlky nebo jiné dětské zboží.

Vzhledem k aktuální měnící se situaci ohledně vládních opatření nás, prosím, předem kontaktujte a na aktuálně vhodném způsobu převzetí peřin a polštářů k vyčištění peří se společně domluvíme.