V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Dejte svému spánku nový rozměr

Spánkem trávíme až třetinu života. Je to jen náš čas a záleží pouze na nás, jak jej využijeme. Dlouhý a vydatný spánek se odrazí na naší psychice i zdraví. Tak proč se odbývat? Díky kvalitní matraci, pohodlnému polštáři nebo příjemnému povlečení budete spát jako v bavlnce. A možná se pak konečně vyspíte dorůžova.

Kvalita ložního prádla je na prvním místě a právě jí bychom měli při výběru přisuzovat největší váhu. Povlečení však nechceme mít pouze kvalitní, ale také krásné. Barva, materiál, styl, potisk - to vše jsou další měřítka, podle kterých se rozhodujeme. Design je součástí moderní domácnosti, a proto i v ložnici chceme sladit interiér do posledního detailu. Pokud si pokládáte otázku, jak si povlečení vybrat a podle čeho se řídit, připravili jsme pro vás několik tipů, které vám mohou být vodítkem:

Barva a vzor povlečení. Ložnice je místem k odpočinku, proto byste měli dát přednost jemným a tlumeným barvám. Nezapomeňte však také na to, v jakém stylu a tónech máte laděný interiér - barva nábytku, podlahy a doplňků hrají při výběru povlečení velmi podstatnou roli. Využít můžete také povlečení s obou stran jiné, díky čemuž můžete interiér obměňovat třeba každý den. Pokud se nebojíte trochu barevnosti a oživení ložnice, tak vsaďte na licenční povlečení.

Kvalita materiálu

Vybírejte pouze kvalitní příze s dlouhými vlákny a hustou strukturou, mají hladký a jemný povrch, při praní drží tvar. Takové povlečení vám vydrží mnohonásobně déle než "obyčejné".

Typ materiálu. Ke kvalitnímu spánku patří přírodní materiály, vybírat můžete z několika provedení - bavlna, krep, flanel, bavlněný satén, mikrovlákno a další.

Rozměr povlečení. Sháníte povlečení na jednu postel, dvou postel nebo francouzskou deku? Běžnou nebo prodlouženou délku? Žádný problém pro tradiční výrobce, kde najdete různé rozměrové varianty. Pokud vlastníte netypické rozměry, je možné využít úpravu dle vašich požadavků.