V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

Barevná novinka: Oboustranné hnízdo pro miminko

V průběhu roku jsme v našem obchůdku Jaspis-přikrývky rozšířili paletu barevných látek, ze kterých šijeme celé výbavičky pro miminka - zavinovačky, mantinely do postýlky, dětské povlečení, hnízda pro miminko či heboučké králíčky usínáčky. Nově vám  přinášíme kokon pro miminka ještě v praktičtější podobě. Oboustranné hnízdo pro miminko se velmi snadno stane velkým pomocníkem pro první měsíce života novorozence.

Heboučký a útulný kokon pro miminka

Tím nejdůležitějším pro novorozence vedle mateřské lásky je bezesporu pocit bezpečí. Proto si maminky oblíbily pro svoje miminka speciální ohrádky - kokony. Heboučký malý prostor, ve kterém nalezne děťátko uklidňující pocit, který důvěrně poznalo u maminky v bříšku. Prostor bezpečí tlumící ostré zvuky a chránící před průvanem. 

Kokon - hnízdo oboustranné

Nově oboustranné hnízdo pro miminko

Precizně ušitý kokon jsme ještě více zdokonalili. Nově nabízí pohodlí a bezpečí obě strany hnízda pro miminko. Ohrádku naplněnou speciálními měkkými vlákny ECO FILLBALL v podobě drobných kuliček šijeme oboustranně. Vy si sami zvolte, zda miminko usne na  barevné jemné straně ze 100% bavlny nebo mu ustelete na jednobarevný hebký plyš ze 100% polyesteru Minky. Ať už se rozhodnete jakkoli, nabízí bavlněná i fleecová strana maximální pohodlí a bezpečí pro klidný spánek. Komfortní kokon využijete nejen v postýlce, uložit ho můžete do koše nebo kolébky. Praktickým pomocníkem se stane také na cestách, kdy ho lehce využijete jako přebalovací podložku.

Barevně sladěná výbava pro miminko

Vyberte si z naší nabídky pestrých látek tu pro vás nejhezčí a my vám z ní ušijeme celou výbavičku pro miminko. Na vaše přání připravíme set do postýlky v podobě, jaká vám bude vyhovovat. Rádi vám ušijeme zavinovačku, mantinely i povlečení, hnízdo pro miminko. Radost při usínání udělá miminku i náš heboučký králíček usínáček. A to vše sladěno do stejných barev a odstínů.

Navštivte náš obchůdek

Pokud máte cestu kolem, přijďte si vybrat látku do našeho kamenného obchůdku v Novém Jičíně, Zborovská 49. Nebo si vyberte v klidu vašeho domova na našem e-shopu Jaspis-přikrývky. Rádi vyslechneme vaše přání na telefonním čísle 733 412 589 nebo 734 577 990. Vaše dotazy zodpovíme rovněž na info@jaspis-prikryvky.cz.