V kamenné prodejně je nyní možné platit také kartou. | Máte dotaz? Napište na info@jaspis-prikryvky.cz.

V chladných zimních dnech vás příjemně zahřejí vlněné deky z ovčí vlny

Venku poletuje sníh a mrzne až praští. Dávno se už setmělo. Sedíte v křesle, v ruce šálek s horkým čajem nebo skleničku vína… K dokonalému relaxu už chybí jen huňatá hebounká vlněná deka, pod kterou se stačí schoulit.

Přikrývky z počesané ovčí vlny

Deka, která zaručeně udrží v teple každou zimomřivou duši, je přikrývka z počesané ovčí vlny. Má úžasné termoregulační vlastnosti. Kromě toho, že výborně udrží teplo, oceníte, že přikrývky z ovčí vlny dosahují i výborné snášenlivosti u alergiků.

Vybrat si můžete ze dvou variant - oboustranou přikrývku z ovčí vlny či přikrývku z počesané ovčí vlny na jedné straně a 100% bavlny na straně druhé. Barevnou kombinaci bavlněné látky si pak můžete zvolit sami dle naší aktuální nabídky metráže. Tu najdete přímo u výrobku v našem e-shopu. A zvolíte si zde i délku deky - klasické rozměry deky jsou 135x200 cm, prodloužená délka 135x220 cm.

Přikrývky z počesané ovčí vlny

Merino deka z ovčí vlny

Exkluzivní vlněné deky merino jsou vyrobené z velmi kvalitní vlny z ovečky plemena merino. Největší předností přírodního materiálu merino je jeho hřejivost. Tepelný komfort vlny je zajištěn především schopností absorbovat vlhkost o velikosti třetiny své váhy, aniž by ztratila svou hřejivost. Merino vlna je velmi tenká (přesto hřejivá), na dotek připomíná hedvábí. Při styku s pokožkou neškrábe ani nekouše. Nejen proto, ale také pro své antibakteriální schopnosti je velmi vhodná pro děti.

A neocenitelnou předností merino deky je rovněž odolnost proti zašpinění. Nepravidelný povrch vlny zpomaluje množení bakterií a zabraňuje průniku nečistot. Proto deka či oblečení z merino vlny vypadá delší dobu čistá. Díky její struktuře se pak i snadněji odstraní nečistoty při praní. Nedělejte kompromis a zahřejte se naší hebounkou zdravotní merino dekou velmi jemných a decentních odstínů a vzorů.

Merino deka z ovčí vlny

Exkluzivní vlněné deky z kašmíru

Ještě huňatější materiál vám nabídne himalájská koza. Kašmír se řadí mezi nejexkluzivnější textilní materiály. Tato velmi jemná a příjemná vlna se získává ručním česáním. Naše kašmírová deka nabízí neuvěřitelnou gramáž 540 g/m2. Oblíbeným a ceněným materiálem na výrobu hřejivých dek je rovněž exkluzivní vlna z lamy alpaka, která se chová v Peru a Bolívii. I tyto deky alpaka jsou oblíbené díky svým vynikajícím tepelným vlastnostem.

Vyberte si vlněnou deku na našem e-shopu Jaspis přikrývky nebo se zastavte u nás v našem obchůdku v Novém Jičíně, Zborovská 49. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, vyslechneme vaše představy a poradíme, pro kterou deku se správně rozhodnout.